Nasza Firma

CONTAZARA jest wiodącą firmą w efektywnym zarządzaniu wodą, dostarczającą innowacyjne i konkurencyjne rozwiązania.

Główną działalnością firmy jest projektowanie, rozwój, produkcja, weryfikacja i obsługa posprzedażna elektronicznych wodomierzy do użytku domowego, komercyjnego, przemysłowego, dystrybucji lub irygacji, a także urządzeń zdalnego odczytu i oprogramowania do zarządzania gospodarką wodną.

Głównymi klientami są firmy publiczne, mieszane lub prywatne, które zarządzają wodą pitną. Jesteśmy obecni w Hiszpanii oraz w krajach Ameryki Północnej, Ameryki Środkowej, Ameryki Południowej, Europy, Azji i Afryki.

Taką pozycję udało się osiągnąć dzięki strategii zrównoważonego wzrostu opartej na zwiększeniu wartości dodanej dla wszystkich naszych zainteresowanych stron, zwiększeniu kapitału relacyjnego, który wraz z kapitałem ludzkim ma stać się podstawą do nauki i rozwoju w celu rozwinięcia doskonałego zarządzania, innowacyjnych i konkurencyjnych produktów oraz lepszego łańcucha dostaw, za pomocą którego uda się otworzyć nowe rynki i zdobyć nowych klientów.

W CONTAZARA jesteśmy dumni z tego, kim jesteśmy i z przyszłości, którą budujemy. Wykonujemy dobrą pracę. I nadal będziemy to robić, aby stawić czoła nowym wyzwaniom.